Вакансії

Вакансії

станом на 06.03.2018 року

 

№п/п

Професія (посада)

Кількість вакансій

Розмір заробітної плати

1

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Обов’язки:

Обслуговування електронасосного обладнання, група допуску до 10000 Вт, ППР електроустаткування. Вміння виконувати роботи пов’язані з ремонтом високовольтних синхронних електродвигунів (ІV група доступу) та інше.

4

3723

2

Слюсар аварійно-відбудовних робіт

Обов’язки:

Експлуатація та ремонт каналізаційних мереж, робота в колодязях,  заміна засувок та інше (важкі та шкідливі умови праці)

9

4015

3

Водій автотранспортних засобів

Обов’язки:

Керування автомобільними транспортними засобами за різних дорожніх умов та виконання вимог правил дорожнього руху, правил перевезень вантажів, пасажирів, багажу. Забезпечення належного технічного стану автотранспортного засобу та його перевірка перед виїздом на лінію та після повернення з рейсу. Забезпечення справності обладнання відповідно до вимог стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху і охорони навколишнього середовища. Виконання роботи з щоденного технічного обслуговування автотранспортного засобу.

2

4502

4

Токар

Обов’язки:

Обробка та виготовлення деталей та виробів на верстатних станках за допомогою різних пристосувань, нанесення на них різьб, тощо. Визначення за допомогою якого інструмента, на яку глибину та з якою швидкістю потрібно різати метал. Робота з кресленнями та технологічними картами та інше.

1

4685

5

Машиніст екскаватора

Обов’язки:

Керування екскаваторами одноковшовими, поздовжнього копання ланцюговими та роторними або планувальниками під час  розробляння ґрунтів  у ході будівництва об'єктів і споруд різного призначення, автомобільних і залізничних доріг, різних каналів, гребель, захисних земляних дамб, інших аналогічних за складністю виконання споруд; улаштування виїмок, насипів. Застосування змінного  робочого  устаткування.

3

5202

6

Машиніст бульдозера

Обов’язки:

Знання складових частин і принципу роботи бульдозерів і допоміжного обладнання, способи монтажу навісних установок, вияв причин виникнення несправностей та знаходження способів їх усунення. Володіння правилами розробки грунту на різних глибинах та знання техніки пошарового засипання і відсипання ґрунту. Робота за заданими відмітками, читання креслення та ескізів, знання норм витрат і характеристик паливно-мастильних матеріалів, норми і вимоги виконуваних робіт, правил надання допомоги при травмах на будмайданчику.

1

5202

7

Електрогазозварник

Обов’язки:

Виконання ручного дугового, плазмового і газового зварювання середньої складності деталей, вузлів, конструкцій і трубопроводів з конструкційних сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів та складних деталей вузлів, конструкцій і трубопроводів із вуглецевих сталей у всіх просторових положеннях зварного шва.

4

5060

8

Контролер

Обов’язки:

Зняття показників з приладів обліку води водомірних приладів згідно маршруту обходу точок обліку;
оформлення актів зняття показників приладів обліку;
опломбування засобів обліку та складання акту опломбування.

6

3723

9

Машиніст насосних установок

Обов’язки:

Обслуговування насосних установок, регулювання подачі стічних вод. Пуск і зупинка двигунів та насосів. Контроль безперервної роботи насосів, двигунів і арматури дільниці трубопроводу, який обслуговується.

2

4185

10

Оператор хлораторних установок

Обов’язки:

Ведення контролю за постійними витратами хлору,
рівномірний розподіл відбору хлору.

1

4015

11

Муляр

Обов’язки:

Виконання робіт по кладці або ремонту кам'яних конструкцій зі штучних і природних будівельних матеріалів.

1

3723

12

Штукатур

Обов’язки:

Виконання робіт середньої складності під час обштукатурювання поверхонь та ремонту штукатурки, виконання відповідних підготовчих та завершальних робіт на початку і в кінці робочого дня (зміни), виконання технічного обслуговування та ремонт засобів виробництва.

1

3723

13

Тесляр

Обов’язки:

Виконання теслярських та опалубних робіт середньої складності.

1

3723

 

На підприємстві надається перевага в працевлаштуванні інвалідів за наступними професіями:

  • слюсар-ремонтник – з/плата 4015 грн (2 вакансії);
  • слюсар з контрольно-вимірювальної техніки та автоматики – з/плата 4685 грн (1 вакансія);
  • слюсар по ремонту автомобілів – з/плата 3723 грн (1 вакансія);
  • електромонтер диспетчерського обладнання – з/плата 4685 грн (1 вакансія);
  • електромонтер – з/плата 3723 грн (4 вакансії).

 

Контактний телефон відділу кадрів:

4-46-98