Оплата за комунальні послуги

Шановні споживачі!

 КП «Первомайськводоканал» докладає максимальних зусиль, щоб навіть у такий складний для країни час робити послуги водопостачання доступними для наших споживачів, а сервіс ― якісним та сучасним.

Працівники  комунального підприємства цілодобово ліквідовують аврійні ситуації, часто працюють до пізньої ночі, щоб місто було забезпечене водою. Щоб ми могли працювати так і надалі, Водоканалу необхідно мати кошти для сплати всіх обов’язкових податків та зборів  до місцевого та державного бюджетів, придбання труб та всіх необхідних матеріалів для роботи, оплати електроенергії, виплати заробітної плати, закупівлі реагентів тощо.

 Для нашого міста питання забезпечення питною водою є і завжди залишатиметься актуальним. Поряд з ним і проблема неналежної оплати послуг з водопостачання та водовідведення.

Незважаючи на неодноразові звернення до споживачів з приводу необхідності своєчасної оплати комунальних послуг, станом на 20.01.2023 утворилась критично велика заборгованість населення. Деякі споживачі вважають, що оплата комунальних послуг може здійснюватись виключно за їх бажанням або не здійснюватись взагалі. Зазвичай це одні й ті самі люди - постійні боржники.

При наявності значної заборгованості КП «Первомайськводоканал» змушене звертатися до суду та стягувати борги у судовому порядку. В цьому випадку на споживача додатково покладається обов’язок по сплаті судового збору, виконавчого збору та інших витрат, пов’язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, що суттєво збільшує суму боргу споживача.

Слід зазначити, що більшість споживачів добросовісно виконують свої обов’язки та вчасно сплачують за отримані комунальні послуги.

Дякуємо вам за небайдужість, сумлінність, співпрацю та розуміння. Ваші оплати є єдиним джерелом надходження коштів, які нам необхідні для  забезпечення щоденної роботи водопровідної та каналізаційної системи міста.

Дуже просимо всіх сплачувати за надані послуги. Цим ви підтримаєте нас, щоб ми могли продовжувати забезпечувати безперебійне водопостачання і водовідведення міста. Наразі доступні всі способи дистанційної оплати, якими ви користувалися раніше.

Ми працюємо для вас 24/7! Разом до перемоги!