Довідка для абонента

 

Режим роботи відділу збуту КП «Первомайськводоканал» (вул. Київська, 129а, м. Первомайськ)

Понеділок–П’ятниця: 8:00–16:30

Обідня перерва: 12:00–12:30

Субота, неділя: вихідний день

Довідка: 7-57-03

Просимо звернути Вашу увагу, на банківські реквізити за якими необхідно здійснювати

оплату послуг водопостачання та водовідведення:

Р/р UA 203006140000026001500332899

ПАТ КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК

МФО 300614

КОД 42700456

ІПН 427004514083

(отримувач) КП "Первомайськводоканал"

 

Звірка стану особових рахунків

Звірка стану особових рахунків здійснюється операторами відділа збуту за адресою вул. Київська, 129а, каб. №1, №2 (див. режим роботи):

  • За наявності лічильника(ів) води абоненту необхідно надати розрахункову книжку з відмітками про оплату та показниками лічильника(ів) на день звернення;
  • За відсутності лічильника(ів) необхідно надати розрахункову книжку з відмітками про оплату.

Отримати інформацію про стан особового рахунку та повідомити поточні показники лічильників можна зателефонувавши до оператора відділу збуту за тел. 3-21-78.

 

Переоформлення особових рахунків

Інформацію про порядок переоформлення особового рахунку можна отримати за тел. довідкової служби 3-21-78. Для переоформлення особового рахунку необхідно особисто звернутися до оператора абонентської служби за адресою вул. Київська, 129а, м. Первомайськ, надати оригінали та копії наступних документів:

  • Для неприватизованих квартир – ордер, довідку про склад сім'ї; при розподілі особових рахунків – розпорядження міського голови або наказ начальника житлово-комунального господарства Первомайської міської ради чи рішення суду.
  • Для приватизованих квартир – будинкову книгу (копії сторінок з відміткою про реєстрацію, а також штампом БТІ), свідоцтво про реєстрацію права власності на нерухоме майно, договір купівлі-продажу, дарування, спадщини чи міни (за наявності боргу), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

 

Укладання договору на реструктуризацію боргу

Для укладання договору на реструктуризацію необхідно особисто звернутись до відділу збуту, кабінет №4 маючи при собі:

-           паспорт;

-           копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

-           договір на водопостачання та водовідведення.

 -          розрахункова книжка.

Для звірки розрахунків надати відомості про останні показники приладів обліку.

 

Оформлення пільг 

  1. Звернутися, залежно від місця проживання заявника, до Міського Управління праці та соціального захисту населення для внесення пільговика до Єдиного державного реєстру пільговиків;
  2. Звернутися особисто до оператора відділу збуту за адресою вул. Київська, 129а, м. Первомайськ каб. №10, із заявою про отримання пільги на оплату послуг. До заяви надати наступні документи:

-           довідку з Управління праці та соціального захисту населення про внесення пільговика до Єдиного державного реєстру пільговиків;
-           посвідчення пільговика (копія та оригінал);
-           довідка про склад сім'ї або будинкова книга (копія та оригінал);
-           копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

-           паспорт.

Увага! Пільги надаються з дати звернення!

Для нарахування пільги при користуванні приладами обліку води їх показання розподіляються пропорційно кількості зареєстрованих осіб в помешканні. Пільги споживачам з оплати послуг надаються на частку, отриману після такого розподілу, за фактичними витратами, але не вище встановлених нормативів (норм) споживання.

У разі закінчення терміну дії посвідчення і продовження його дії, необхідно повідомити про це абонентську службу з наданням нового посвідчення.

Перелік пільгових категорій визначає Закон України «Про Державний бюджет».

 

Соціальні нормативи для надання пільги

Постановою КМУ №373 від 17.04.2019 р., що набрала чинності з моменту публікації та застосовується з 1.05.2019 р., Постановою КМУ №1176 від 27.12.2018р. були внесені зміни в Постанову КМУ №409 від 06.08.2014р. «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (далі за текстом Постанова №409), у тому числі у підпункт 2 пункту 3 та у підпункт 4 пункту 3  Постанови № 409.

Далі – цитата із Постанови №409.

3. Установити соціальні нормативи, в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком:

2) для користування послугами з централізованого постачання холодної води - 2 куб. метра на одну особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води та 3,6 куб. метри на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води.

4) для користування послугами з централізованого водовідведення - 3,6 куб. метри на одну особу на місяць.