Заміри рівня води у річках в районі Цукрового заводу
![Заміри рівня води у річках в районі Цукрового заводу Заміри рівня води у річках в районі Цукрового заводу](http://vodokanal.prv.mk.ua/uploads/2018/6/4/news/550x400/8ddec40569bc125db8acbf165b7aeb5e.jpeg)
31 травня 2018 року спеціалісти КП «Первомайський міський водоканал» спільно з начальником КП «Госпрозрахункове земельно-кадастрове бюро» Вовненко Є.В. за допомогою електронного тахеометра topcon gts-239 OHO провели заміри рівня води у річках Кодима, Південний Буг та прийомної камери в станції першого підйому очисних споруд водопроводу – 3 (район Цукрового заводу).
В результаті проведеної роботи було встановлено, що самопливом вода з річки Південний Буг в прийомну камеру не потрапляє, через що працівники ОСВ-3 і вимушені здійснювати водозабір з річки Кодима, рівень води у якій вище на 33 см.
В порівнянні з минулим роком рівень води в річці Південний Буг впав на 2 м і на сьогоднішній день ситуація незмінна.