Увага! Карантин!

ВОДА КП «ПЕВРВОМАЙСЬКВОДОКАНАЛ» Є БЕЗПЕЧНОЮ З ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ ТОЧКИ ЗОРУ

Вода у кранах мешканців міста  є цілком безпечною з епідемологічної точки зору. Додаткові заходи зі знезараження питної води у зв’язку з запровадженням карантину НЕ ПОТРІБНІ.

Відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) стосовно питної води, коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисленню https://www.who.int/…/water-sanitation-hygiene-and-waste-ma…. В якості запобіжних заходів проти вірусу COVID-19 кип'ятити воду не потрібно.

В лабораторіях КП “Первомайськводоканал”щоденно відбираються проби води на виході з наших очисних споруд водопроводу та цілодобово дбаємо, щоб у своїх домівках мешканці міста мали безпечну воду.

КППервомайськводоканал” постачає безпечну питну воду 24 години на добу 7 днів на тиждень (за винятком локальних аварій на мережах водопроводу).

Чи можна заразитися COVID-19 через стічні води чи каналізацію?

ВООЗ зазначає, що “на сьогодні немає жодних доказів того, що вірус COVID-19 передається через каналізаційні системи, з очищенням стічних вод або без них”.

Таку ж позицію озвучив Федеральний інститут безпеки та гігієни праці Німеччини (BauA): “Передача віруса COVID-19 через каналізаційні мережі малоймовірна, адже основним джерелом передачі є повітряно-крапельний шлях через дихальні шляхи або через руки, що контактують зі слизовою оболонкою носа, рота чи кон’юнктиви”.

Очисні споруди працюють у штатному режимі з дотриманням умов гігієни та техніки безпеки праці.

Не панікуйте, зберігайте спокій та бережіть себе і близьких. Здоров'я вам!.