Шановні первомайці!

Шановні первомайці!

Звертаємось до Вас з переконливим проханням своєчасно та у повному обсязі оплачувати за спожиті послуги Водоканалу. Від цього залежать надійність та якість функціонування системи водопостачання та водовідведення нашого міста.

Кошти, які надходять від Вас, мають цільове призначення: це ремонт та підтримання у робочому стані виробничого устаткування, придбання реагентів для дезінфекції води та очищення стоків, закупівля паливно-мастильних матеріалів, труб, запірної арматури.

Крім того, Первомайському водоканалу вкрай необхідно своєчасно розраховуватись за спожиту електроенергію, без якої не може працювати обладнання насосних станцій, вчасно сплачувати податки.

Недоотримання коштів, через неповну та несвоєчасну оплату жителями за послуги водопостачання та водовідведення, ставить під загрозу спроможність підприємства своєчасно оплачувати роботу співробітників, забезпечувати виробничі процеси, зокрема оперативно ліквідовувати аварійні ситуації, усувати засмічення каналізації, а також створює перешкоду для подальшого розвитку підприємства.

Адміністрація КП "Первомайський міський водоканал"