Профілактичні роботи на головному водозаборі ОСВ-2
![Профілактичні роботи на головному водозаборі ОСВ-2 Профілактичні роботи на головному водозаборі ОСВ-2](http://vodokanal.prv.mk.ua/uploads/2018/3/13/news/550x400/3bb91fef33b0f63586aec731fb93b945.jpeg)
КП "Первомайський міський водоканал" доводить до відома споживачів послуг з централізованого водопостачання, які користуються вказаними послугами від головного водозабору ОСВ-2, що 14 березня 2018 року у зв'язку з проведенням регламентних робіт з 9 по 12 годину буде відсутнє водопостачання.
Підприємство рекомендує мешканцям прилеглих мікрорайонів завчасно зробити необхідні запаси води.