Аварія на головному водоводі
![Аварія на головному водоводі Аварія на головному водоводі](http://vodokanal.prv.mk.ua/uploads/2017/12/27/news/550x400/4ac9e1c021109de58bd907bfef0114fc.jpeg)
На головному водоводі по вул. Київській сталася аварійна ситуація. Працівники підприємства виявили витік на мережі, якою подається вода в резервуари питної води. Причина аварійної ситуації – порив на трубі діаметром 600 мм внаслідок тривалого терміну експлуатації, адже вона експлуатується ще з 1975 року. Працівники водоканалу оперативно приступили до ліквідації аварії, але роботи ускладнюються глибиною залягання труби, яка є понад 4 м.
На час проведення термінових аварійно-відновлювальних робіт 27.12.2017 водопостачання на мікрорайонах Фрегат та Центр буде припинено повністю або частково. На об'єкті працює бригада слюсарів АВР служби з ремонту та експлуатації водопровідних мереж та задіяна необхідна спецтехніка.
Адміністрація КП «Первомайський міський водоканал»